Nabidka práce v Německu u hranic - Starke JobsŘidič VZV - Olbernhau, Německo - Práce v Německu
Zentrale: +49 3735 9489055

Řidič VZV – Olbernhau, Německo 959 views1 žádost o místo

Job Overview

  • PSČ 09526
  • Hodinová mzda od 11€
  • Měsíční plat €2000 ~ €2500
  • Úroveň zkušeností Pokročilý
  • Počet let praxe 2-5
  • Pracovní doba 40 hodin / týden
  • Vyberte úroveň němčiny B1
  • Směny 3 směny
Ten příspěvek by mohl zajímat i ostatní. Sdílej ho se svými přáteli!
219
3.5k
179
2.4k

Nabídka práce v Německu – Řidič VZV – Olbernhau, Německo

Pro našeho partnera hledáme uchazeče na pozici řidič VZV do vysokoregálového skladu čerstvého a mraženého zboží. Vaším úkolem bude nakládka a vykládka dodávaného zboží, jeho skenování a správa systému zásob a zboží. Zboží se ukládá vysokozdvižným bočním nakladačem do 4 úrovňového regálu. Tato nabídka práce v Německu je určena všem, kdo si chtějí zkusit život v zahraničí, ale nechtějí opustit své domovy.

Pracovní náplň na pozici řidič VZV:

  • Nakládka a vykládka kamionů
  • Kontrola kvality vyloženého zboží
  • Snímání ručním skenerem
  • Dodržování bezpečnostních i hygienických předpisů

Požadavky na uchazeče na pozici řidič VZV:

Řidič VZV za to může očekávat:

  • Německou pracovní smlouvu
  • Sociální, zdravotní a důchodové pojištění v Německu
  • Práci ve stabilní společnosti
  • Zaměstnání v Německu přímo u hranic
  • Podporu české kontaktní osoby
  • Pomoc s vyřízením žádosti o Kindergeld, se založením německého bankovního konta a další

Tato pracovní nabídka je určena pro muže i ženy.

V případě zájmu o pozici řidič VZV neváhejte a pošlete svůj životopis na cz@starke-jobs.com, nebo pošlete sms na 733 479 763 a zavoláme Vám zpět.

Život a práce v Německu

Kromě finančních výhod, které s sebou práce v Sasku přináší, jsou tu vedle i sociální výhody. O životě a práci v Německu a některých ze zmiňovaných sociálních výhod se můžete dočíst na našem blogu. Vypíchnout snad můžeme přídavky na děti – Kindergeld nebo dětský stavební příspěvek – Baukindergeld.

Špatné není vědět ani to, jak je to třeba s nemocí a neschopenkami v Německu. I o tom si můžete na webových stránkách Starke Jobs přečíst. Na našem blogu se věnujeme tématům, která Vás o životě a práci v Německu nejvíce zajímají.

Hledají práci v Německu i Vaši kamarádi, známí nebo příbuzní? Naše nabídka je rozmanitá. Nenabízíme jen tuto práci, ale máme nabídky práce v Sasku na různé pozice, především v příhraničních oblastech na denní dojíždění.

Aktuální pracovní nabídky si můžete prohlédnout po kliknutí na tento řádek.

219
3.5k
179
2.4k

Regiony

Ucházet se o tuto nabídku
Informace o pobočce
Connect with us

Užijte si tento blog? Prosím, šířte slovo :)

German