Seřizovač lisu - Marienberg, Německo - Starke Jobs

Nabídka práce v Německu – Seřizovač lisu – Marienberg, Německo

Pro renomovanou společnost v německém Marienbergu, která působí s oblasti kovovýroby, hledáme uchazeče na pozici seřizovač lisu. Pracoviště se nachází jen 35 minut od Chomutova, v týmu najdete plno krajanů, na tuto pozici je ale třeba umět německy alespoň na úrovni B1. Je zde totiž možnost kariérního růstu až na vedoucí pozici, na které se bez němčiny neobejdete.

Náplň práce:

  • Seřizování a obsluha lisu
  • Dohled nad výrobním procesem s důrazem na kvalitu odvedené práce
  • Optimalizace výrobního procesu
  • Odstraňování drobných poruch a chyb v procesu
  • Spolupráce s ostatními kolegy z výrobního a kontrolního oddělení

seřizovač lisu

Požadujeme:

  • Ukončené vzdělání v kovovýrobě nebo příbuzném oboru
  • Předchozí zkušenosti s obsluhou a seřizováním lisu
  • Znalost němčiny na úrovni B1
  • Spolehlivost, pečlivost, týmovost

Nabízíme:

  • Pracovní pozici, na které se můžete vypracovat na vedoucí funkci
  • Práci v Německu na hlavní pracovní poměr
  • Německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Mzdu dle dohody v souladu s platnými mzdovými předpisy
  • Německé zdravotní, sociální a důchodové pojištění
  • Podporu česky mluvícího týmu

Tato nabídka práce je vhodná pro muže i ženy. Pokud Vás nabídka práce v Německu na pozici seřizovač lisu zaujala, kontaktujte personální agenturu Starke Jobs v Marienbergu na e.mailu marienberg@starke-jobs.com. Pokud hledáte práci raději v jiném oboru, podívejte se na další nabídky práce v Německu.

Nabídka práce v Německu!

Na našem blogu najdete všechny podstatné informace týkající se života a práce v Německu. Proč se při hledání práce omezovat jen na Českou republiku, když do Německa je vstup stejně jednoduchý? Poradíme vám, jak na to, pokud práci v Německu teprve hledáte. A pokud už jste našli, možná jednou budete řešit, jak dostat elektronickou neschopenku od českého lékaře k německému zaměstnavateli nebo zda máte nárok paragraf na nemocné dítě. Když jsme u těch dětí, v roce 2023 se rodiče dočkají vyššího Kindergeldu. Najdete u nás i české formuláře Kindergeld, informace o daňovém přiznání v Německu, o tom, jak se mění minimální mzda v Německu a mnoho dalšího. Blog Starke Jobs, to jsou odpovědi na vaše otázky.

Informace o pobočce
  • Celkem nabídek v Německu 106
  • Adresa Reitzenhainer Str. 25a, 09496 Marienberg, Deutschland
  • Telefon 00420 733 479 763
  • E-mail marienberg@starke-jobs.com

Kontaktujte nás

Zanechat komentář