Zámečník / svářeč - Heidenau, Německo - Starke Jobs
Ten příspěvek by mohl zajímat i ostatní. Sdílej ho se svými přáteli!

Nabídka práce v Německu – Zámečník / svářeč – Heidenau, Německo

Do firmy v Heidenau kousek od Drážďan a cca 50 km od Ústí nad Labem hledáme uchazeče o práci zámečník / svářeč. Firma působí už více než 120 let ve dřevozpracovávajícím průmyslu a zabývá se návrhem a výrobou obalových materiálů ze dřeva a také vysoce odolných podlah užitých primárně v průmyslu. Hlavními zákazníky firmy jsou primárně výrobní společnosti v Sasku, které již mnoho let využívají individuálních, ekologických a promyšlených řešení obalových materiálů či podlah.

Náplň práce:

  • Svařování / montáž jednotlivých dílů sestav
  • Samostatná příprava výroby a její následná realizace
  • Výroba a montáž výrobků podle technického výkresu či pracovních instrukcí

Požadujeme:

  • Ukončené vzdělání jako obráběč kovů, svářeč a podobně
  • Svářečský průkaz na metodu MIG a praxe v oboru
  • Schopnost číst technické výkresy
  • Výhodou jsou papíry na jeřáb
  • Němčina alespoň na úrovni B1
  • Vlastní auto na dojíždění do práce – tato nabídka je bez ubytování

Nabízíme:

  • Práci v Německu na hlavní pracovní poměr
  • Německé sociální, zdravotní a důchodové pojištění
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Práci jen na jednu směnu
  • Tarifní mzdu, která odpovídá vaší dosažené praxi a dovednostem

Tato nabídka práce na pozici zámečník / svářeč ve dřevařské výrobě je určena mužům i ženám. Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, kontaktujte personální agenturu Starke Jobs v Aue. Pokud hledáte práci raději v jiném oboru, podívejte se na další nabídky práce v Německu.

Nabídka práce v Německu s ubytováním!

Na našem blogu najdete všechny podstatné informace týkající se života a práce v Německu. Proč se při hledání práce omezovat jen na Českou republiku, když do Německa je vstup stejně jednoduchý? Poradíme vám, jak na to, pokud práci v Německu teprve hledáte. A pokud už jste našli, možná jednou budete řešit, jak dostat elektronickou neschopenku od českého lékaře k německému zaměstnavateli nebo zda máte nárok paragraf na nemocné dítě. Když jsme u těch dětí, přečtěte si, kolik dělá Kindergeld v roce 2024. Najdete u nás i české formuláře Kindergeld, informace o daňovém přiznání v Německu, o tom, jak se mění minimální mzda v Německu a mnoho dalšího. Blog Starke Jobs, to jsou odpovědi na vaše otázky.

Více informací

Regiony

Ucházet se o tuto nabídku
Informace o pobočce
  • Celkem nabídek v Německu 19
  • Adresa Zschörnelweg 10, 01778 Altenberg, Německo
  • Telefon +420 605 973 235
  • E-mail lauenstein@starke-jobs.com

Kontaktujte nás

Zanechat komentář