Nabidka práce v Německu u hranic - Starke JobsPráce v Německu - Technolog svařování - Scheibenberg, Německo
Zentrale: +49 3735 9489055

Technolog svařování – Scheibenberg, Německo 426 views

Job Overview

  • PSČ 09481
  • Hodinová mzda dohodou
  • Měsíční plat €3000 ~ €3500
  • Úroveň zkušeností Pokročilý
  • Počet let praxe 2-5
  • Pracovní doba 40 hodin
  • Vyberte úroveň němčiny B1
  • Směny 3 směny
Ten příspěvek by mohl zajímat i ostatní. Sdílej ho se svými přáteli!
219
3.5k
179
2.4k

Nabídka práce v Německu – Inženýr / technolog svařování – Scheibenberg

Pro regionálního dodavatele automobilů hledáme vhodného kandidáta na pozici technolog svařování. Vaší úkolem bude dohled nad celým rozsahem povinností spojených se svařováním, od kontroly spojů přes dohled nad průběhem svářečských prací po vedení dokumentace výsledků zkoušek. Tato nabídka práce v Německu je určena všem, kdo se cítí nejlépe mezi velkými stroji a moderní technikou. Nejedná se o práci přes agenturu, jde o přímé zprostředkování!

Pracovní náplň na pozici technolog svařování:

  • Zpracování všech témat souvisejících se svařováním
  • Kontrola a vyhodnocování svařovaných spojů
  • Optimalizace procesů ve svařovacím postupu
  • Zodpovědnost za realizaci a kontrolu bezpečných a pevných svárů
  • Dohled nad svařovacími pracemi ve výrobě
  • Kontrola přesahu a šířky sváru pomocí měřidla
  • Kontrola profesionálního provedení svářečských prací
  • Zodpovědnost za vybroušení přechodů svárů a odstranění rozstřiku svárů
  • Dodržování daných standardů kvality a optimalizace procesů
  • Dokumentace výsledků zkoušek
  • Úzká spolupráce s oddělením plánování a kontroly výroby

Požadavky na kandidáta na pozici technolog svařování:

  • Ukončené odborné vzdělání v oboru kovoprůmysl
  • Praktické zkušenosti v kovoprůmyslu, nejlépe v automobilovém průmyslu
  • Absolvovaný kurz technika svařování
  • Odhodlanost, zkušenosti s vedením týmu, předávání znalostí a delegování
  • Dobrá znalost němčiny (minimálně úroveň B1 – klikněte zde pro více info)

Uvedená pracovní nabídka je vhodná pro muže i ženy.

Jedná se o zprostředkování práce přímo pod firmu.

Práce v Německu – sociální a jiné výhody

Kromě finančních výhod, které s sebou práce v Německu přináší, jsou tu vedle i sociální výhody. O životě a práci v Německu a některých ze zmiňovaných sociálních výhod se můžete dočíst na našem blogu. Vypíchnout snad můžeme přídavky na děti – Kindergeld nebo dětský stavební příspěvek – Baukindergeld.

Dobré je vědět třeba i to, jako to chodí při nemoci a s neschopenkami v Německu. I o tom si můžete na webových stránkách Starke Jobs přečíst. Na našem blogu se věnujeme tématům, na která se nás přeshraniční pracovníci nejvíce ptají.

Hledají práci v Německu i Vaši kamarádi, známí nebo příbuzní? Naše nabídka je rozmanitá. Nenabízíme jen tuto práci, ale máme nabídky práce v Sasku na různé pozice, především v příhraničních oblastech na denní dojíždění.

Aktuální pracovní nabídky si můžete prohlédnout po kliknutí na tento řádek.

219
3.5k
179
2.4k

Regiony

Ucházet se o tuto nabídku
Informace o pobočce
Connect with us

Užijte si tento blog? Prosím, šířte slovo :)

German