Nabidka práce v Německu u hranic - Starke JobsOperátor výroby - Münchberg, Německo - Starke Jobs
Zentrale: +49 3735 9489055

Operátor výroby – Münchberg, Německo 1674 views2 applications

Job Overview

  • PSČ 95213
  • Hodinová mzda od 10,00 EUR / h
  • Měsíční plat €1500 ~ €2000
  • Úroveň zkušeností Začátečník
  • Počet let praxe 0-2
  • Pracovní doba 40 h
  • Telefon 603142799
  • Vyberte úroveň němčiny A2
  • Směny 3 směny
Ten příspěvek by mohl zajímat i ostatní. Sdílej ho se svými přáteli!
219
3.5k
179
2.4k

Nabídka práce v Německu – Operátor výroby – Münchberg

Pro našeho partnera hledáme uchazeče na pozici operátor výroby. Náš partner je mezinárodním poskytovatelem služeb v oblasti výživových doplňků, nabízí komplexní služby od vývoje přes výrobu potravinových doplňků až po finální balení produktů. Tato nabídka práce v Německu je určena všem, kdo chtějí pracovat ve stabilní společnosti na pozici s rozmanitou pracovní náplní.

Pracovní náplň na pozici operátor výroby:

  • Rozmanité úkoly ve výrobě, např. kontrola surovin, jednoduché ovládání stroje, montážní práce, úklidové práce
  • Dodržování kvalitativních a hygienických předpisů a norem

Od uchazeče o pozici operátor výroby očekáváme:

  • Ochotu pracovat ve 3směnném systému
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Zkušenosti v potravinářském průmyslu výhodou
  • Dobrou znalost mluvené a psané němčiny (od A2 / B1)
  • Řidičský průkaz a auto k dojíždění do práce

Operátor výroby od nás obdrží:

  • Německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou, HPP
  • Jisté a dlouhodobé zaměstnání u prosperujícího zaměstnavatele
  • Výdělek od 10,00 EUR / h + jízdné, v závislosti na zkušenosti a kvalifikaci
  • Ostatní výhody dle kolektivní smlouvy, např. příplatek na dovolenou a vánoční prémie
  • Podporu při komunikaci s německými úřady (banky, zdravotní pojištění, finanční úřad, žádosti o dětské dávky atd.)
  • Česky mluvící kontaktní osobu

Tato pracovní nabídka je zaměřena na lidi všech pohlaví.

Pokud Vás tato pracovní nabídka na pozici operátor výroby zaujala, pošlete svůj životopis na aue@starke-jobs.com.

Práce v Německu – sociální a další výhody

Kromě finančních výhod, které s sebou práce v Německu přináší, jsou tu vedle i sociální výhody. O životě a práci v Německu a některých ze zmiňovaných sociálních výhod se můžete dočíst na našem blogu. Vypíchnout snad můžeme přídavky na děti – Kindergeld nebo dětský stavební příspěvek – Baukindergeld.

Špatné není vědět ani to, jak je to třeba s nemocí a neschopenkami v Německu. I o tom si můžete na webových stránkách Starke Jobs přečíst.

Hledají práci v Německu i Vaši kamarádi, známí nebo příbuzní? Naše nabídka je rozmanitá. Nenabízíme jen práci na pozici operátor výroby, ale máme nabídky práce v Německu na různé pozice, především v příhraničních oblastech na denní dojíždění. Aktuální pracovní nabídky si můžete prohlédnout po kliknutí na tento řádek.

219
3.5k
179
2.4k

Regiony

Ucházet se o tuto nabídku
Informace o pobočce

Užijte si tento blog? Prosím, šířte slovo :)

German