Nabídka práce v Sasku - Řidič VZV - Elterlein, Německo
Zentrale: +49 3735 9489055

Řidič VZV – Elterlein, Německo 1035 views

Job Overview

  • PSČ 09456
  • Měsíční plat €1500 ~ €2000
  • Úroveň zkušeností Pokročilý
  • Počet let praxe 0-2
  • Telefon 420603155868
  • Vyberte úroveň němčiny B1
  • Směny 3 směny
Ten příspěvek by mohl zajímat i ostatní. Sdílej ho se svými přáteli!
219
3519
179
2354

Práce v Sasku – Řidič VZV – Elterlein, Německo

S nástupem ihned přijmeme uchazeče na pozici řidič VZV pro společnost v německém Elterleinu. Vaším úkolem bude zajištění chodu na skladu od převzetí finálního produktu na sklad po jeho naložení spediční společnosti, která jej odveze koncovému zákazníkovi. Práce na tři směny je vhodná pro uchazeče z oblasti Chomutova až Karlových Varů jako práce v zahraničí na denní dojíždění. Nutný vlastní automobil pro cestování do práce a znalost němčiny na středně pokročilé úrovni.

Náplň práce na pozici řidič VZV:

  • Nakládka a vykládka nákladních vozidel
  • Vybalení a třídění zboží
  • Zajištění zboží
  • Svoz, přemístění a příprava zboží
  • Včasné nakládání a vykládání kamionů dle harmonogramu
  • Obsluha vysokozdvižného vozíku
  • Všeobecné skladové a logistické činnosti

Požadujeme:

  • Praxe na pozici řidič VZV
  • Průkaz profesní způsobilosti pro řízení vysokozdvihů
  • Dodržování zásad bezpečné manipulace s vysokodvižným vozíkem
  • Znalost němčiny min. na úrovni B1 – nejste si jisti? Zkuste náš online test němčiny!

Nabízíme:

  • Možnost práce v Německu na německou pracovní smlouvu
  • Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Německé sociální, zdravotní a důchodové pojištění
  • 25 dní dovolené
  • Příjem od € 11,00 / hod. hrubého
  • Vlastní kantýna a parkovací místa pro zaměstnance

Tato nabídka práce v Sasku je určena mužům i ženám.

Pokud chcete pracovat jako řidič VZV v Německu, kontaktuje Robina Buce z personální agentury Starke Jobs Annaberg-Buchholz.

Další aktuální nabídky práce v Sasku naleznete na tomto odkazu.

Práce v Sasku = Práce za rohem!

Jaké změny přinese rok 2020 do Německa? Nejčastěji hledáte na našem blogu informace o tom, co bude znamenat česká eNeschopenka pro pendlery. Příznivé je, že se v Německu zvedá minimální mzda. A to nejen pro kmenové zaměstnance, ale i v personálních agenturách! Na konci roku 2019 bylo uzákoněno, že mzdy na východě musí být stejně vysoké, jako ty západní. Na našem blogu se však dozvíte mnohem více na téma život a práce v Německu.

Hledají práci v Německu i Vaši kamarádi, známí nebo příbuzní? Naše nabídka je rozmanitá. Personální agentura Starke Jobs nenabízí jen práci na pozici řidič VZV, najdete u nás nabídky z širokého spektra oborů, především v příhraničních oblastech na denní dojíždění. Práce v Sasku není jen pro ty, kteří si chtějí vydělat, ale i pro ty, kteří by rádi nabrali zkušenosti s prací v zahraničí.

219
3519
179
2354

Regiony

Informace o pobočce
  • Celkem nabídek v Německu 73
  • Adresa Kleine Kirchgasse 1, 09456 Annaberg-Buchholz, Deutschland
  • E-mail annaberg@starke-jobs.com
Connect with us

Užijte si tento blog? Prosím, šířte slovo :)