Montér / Mechanik obráběcích strojů- Plauen, Vogtland, Sasko

Práce v Sasku – Montér / Mechanik strojů – Plauen, Vogtland, Německo

Pro společnost do německého Plauenu přijmeme uchazeče na pozici montér / mechanik obráběcích strojů. Tento zaměstnavatel je znám především v automobilovém průmyslu jako přední poskytoval konverzí a generálních oprav obráběcích strojů různých značek. Úkolem montéra budou zejména montáže a demontáže obráběcích strojů.

Náplň práce na pozici montér / mechanik obráběcích strojů:

  • Provádění montáže a demontáže obráběcích strojů podle výkresů nebo pokynů
  • Zkoušky a schválení sestav nebo systémů
  • Nezávislá detekce a oprava vad na různých sestavách
  • Provedení funkčních testů
  • Obsluha a programování obráběcích strojů

montér mechanik obráběcích strojů

Požadavky na pozici montér / mechanik obráběcích strojů:

  • Úspěšně dokončené vzdělání jako strojní mechanik nebo podobné
  • Pracovní zkušenosti ve výše uvedených oblastech výhodou
  • Spolehlivost, povědomí o kvalitě a preciznost při práci samozřejmostí
  • Němčina alespoň B1 – nejste si jisi? Zkuste náš online test němčiny

Montér / mechanik obráběcích strojů může očekávat:

  • Německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Zdravotní a sociální pojištění
  • 25 dní dovolené
  • Plat od 13 €/hod.
  • Příspěvek na dovolenou a Vánoce

Tato nabídka práce je určena mužům i ženám. Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, kontaktuje Zdeňka Drozdu z personální agentury Starke Jobs v Marienbergu. Pokud hledáte práci raději v jiném oboru, podívejte se na další nabídky práce v Německu. Na e-mail uvedený v každé nabídce zašlete, prosím, Váš strukturovaný životopis s uvedením kontaktu na Vás. Nevíte, jak napsat životopis? Nechce se Vám nad ním trávit příliš mnoho času? Zkuste si vytvořit životopis online přímo na našem webu.

Nabídka práce v Německu – práce za rohem!

Možnost pracovat v Německu dnes může mít úplně každý. Už pár let není třeba žádného pracovního povolení ani víza k tomu, abyste dnes poslali životopis a zítra mohli nastoupit do nové práce v Německu. O výhodách s tím spojených se můžete dočíst na našem blogu. Kromě toho se v našich článcích věnujeme tématům, které se s prací v Německu neodmyslitelně pojí. Jakou si vybrat daňovou třídu v Německu? Jak požádat o Kindergeld? Co dělat, když onemocníte? Jaká jsou vaše práva a postavení na trhu práce v Německu, pokud do práce v Německu pouze dojíždíte, ale trvale žijete s Česku? A jak bude vypadat rok 2023 pro pracující v Německu? I na tohle vám na našem blogu odpovíme!

Informace o pobočce
  • Celkem nabídek v Německu 109
  • Adresa Reitzenhainer Str. 25a, 09496 Marienberg, Deutschland
  • Telefon 00420 733 479 763
  • E-mail marienberg@starke-jobs.com