Volná místa v Německu - Řidič vysokozdvihu - Zwönitz, Německo

Práce v zahraničí – Řidič vysokozdvihu – Zwönitz, Německo

Do společnosti v saském Zwönitz přijmeme uchazeče na pozici řidič vysokozdvihu. Vaším úkolem bude zajistit včasné zásobování výrobních linek materiálem ke zpracování a následnou dopravu hotových výrobků na expediční oddělení tak, abyste zajistili plynulost výroby. Předpokladem pro přijetí je znalost němčiny alespoň na úrovni A2 (budete komunikovat s kolegy), platné papíry na vysokozdvižný vozík (nebo ochota si profesní průkaz zařídit) a vlastní auto na dojíždění do zaměstnání. Společnost, ve které budete pracovat, je známým výrobcem automobilů. Nástup možný ihned.

Náplň práce na pozici řidič vysokozdvihu:

  • Přeprava materiálu a zboží mezi skladem a výrobnou
  • Zajišťování dodávky materiálu k jednotlivým výrobním linkám
  • Svoz hotových výrobků a jejich příprava pro expedici odběratelům
  • Nakládací a vykládací práce
  • Vedení dokumentace

řidič vysokozdvihu práce v zahraničí

Od uchazeče na pozici řidič vysokozdvihu požadujeme:

  • Platný profesní průkaz k obsluze VZV
  • Předchozí zkušenosti v logistice nebo ve správě skladu
  • Zkušenosti s řízením vysokozdvižných vozíků
  • Ochota pracovat ve 3směnném systému
  • Znalost němčiny na úrovni A2 – nejste si jisti? Vyzkoušejte náš online test němčiny
  • Řidičský průkaz sk. B a vlastní automobil kvůli dojíždění do zaměstnání

Řidič vysokozdvihu se může těšit na:

  • Práci v Německu na hlavní pracovní poměr a německou pracovní smlouvu
  • Měsíční plat 2.500 € – 3.000 €
  • Placené pauzy
  • Příspěvky na dopravu od prvního pracovního dne
  • Spousta českých kolegů, dobré možnosti spolujízdy
  • Prémie dvakrát ročně
  • Skvělá pracovní atmosféra
  • Česky mluvící kontaktní osoba, se kterou můžete pořešit všechny záležitosti týkající se práce i života v Německu po celou dobu trvání pracovního poměru

Tato nabídka práce je vhodná pro muže i ženy. Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, kontaktujte Tomáše Borla z personální agentury Starke Jobs v Aue. Pokud hledáte práci raději v jiném oboru, podívejte se na další nabídky práce v Německu.

Nabídka práce v Německu – práce za rohem!

Na našem blogu najdete všechny podstatné informace týkající se života a práce v Německu. Proč se při hledání práce omezovat jen na Českou republiku, když do Německa je vstup stejně jednoduchý? Poradíme vám, jak na to, pokud práci v Německu teprve hledáte. A pokud už jste našli, možná jednou budete řešit, jak dostat elektronickou neschopenku od českého lékaře k německému zaměstnavateli nebo zda máte nárok paragraf na nemocné dítě. Když jsme u těch dětí, v roce 2023 se rodiče dočkají vyššího Kindergeldu. Najdete u nás i české formuláře Kindergeld, informace o daňovém přiznání v Německu, o tom, jak se mění minimální mzda v Německu a mnoho dalšího. Blog Starke Jobs, to jsou odpovědi na vaše otázky.

p {font-size: 16px}
li {font-size: 16px}
h1 {font-size: 32px}
h2 {font-size: 26px}
h3 {font-size: 24px}
h4 {font-size: 22px}

Informace o pobočce
  • Celkem nabídek v Německu 62
  • Adresa Alfred-Brodauf-Straße 5, 08280 Aue, Deutschland
  • Telefon 00420603142799
  • E-mail aue@starke-jobs.com