Kontrolor kvality - Schönheide, Německo - Starke Jobs

Kontrolor kvality – Schönheide, Německo

Práce v Německu – Kontrolor kvality – Schönheide, Německo

Do společnosti v saském Schönheide hledáme nového kolegu na pozici kontrolor kvality. Pokud již za sebou máte prokazatelnou praxi jako kontrolor kvality, domluvíte se německy a chcete pracovat v moderní firmě, pak hledáme právě vás.

Náplň práce:

  • Kontrola kvality vyrobených součástí
  • Práce pomocí moderní 3D měřicí techniky (GOM Atos ScanBox)
  • Vedení technické dokumentace
  • Podávání pravidelných reportů

kontrolor kvality práce v německu

Požadujeme:

  • Předchozí praxi
  • Výhodou jsou znalosti kovoobrábění nebo nástrojářství v kombinaci se znalosti práce s počítačem nebo v automatizované výrobě
  • Schopnost číst v technické dokumentaci
  • Představivost, technické myšlení
  • Ochota učit se novým věcem
  • Zodpovědnost a pečlivost
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme:

  • Práci v Německu poblíž hranic
  • Mzdu od 2.500 € + příplatky + osobní ohodnocení
  • Prémie dvakrát ročně
  • Fahrgeld
  • Možnost kariérního postupu
  • Příležitost k dalšímu seberozvoji
  • České kolegy na pracovišti

Tato nabídka práce je určena mužům i ženám. Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, kontaktujte personální agenturu Starke Jobs v Aue na e-mailu aue@starke-jobs.com. Pokud hledáte práci raději v jiném oboru, podívejte se na další nabídky práce v Německu. Na e-mail uvedený v každé nabídce zašlete, prosím, Váš strukturovaný životopis s uvedením kontaktu na Vás. Nevíte, jak napsat životopis? Nechce se Vám nad ním trávit příliš mnoho času? Zkuste si vytvořit životopis online přímo na našem webu.

Nabídka práce v Německu – práce za rohem!

Možnost pracovat v Německu dnes může mít úplně každý. Už pár let není třeba žádného pracovního povolení ani víza k tomu, abyste dnes poslali životopis a zítra mohli nastoupit do nové práce v Německu. I v roce 2023 se mluví o nutnosti zvýšit mzdy. Čeká nás v dohledné době minimální mzda 14 €? O výhodách s tím spojených se můžete dočíst na našem blogu. Kromě toho se v našich článcích věnujeme tématům, které se s prací v Německu neodmyslitelně pojí. Jakou si vybrat daňovou třídu v Německu? Jak požádat o Kindergeld? Co dělat, když onemocníte? Jaká jsou vaše práva a postavení na trhu práce v Německu, pokud do práce v Německu pouze dojíždíte, ale trvale žijete s Česku? A jak bude vypadat rok 2023 pro pracující v Německu? I na tohle vám na našem blogu odpovíme!

Informace o pobočce
  • Celkem nabídek v Německu 72
  • Adresa Alfred-Brodauf-Straße 5, 08280 Aue, Deutschland
  • Telefon 00420603142799
  • E-mail aue@starke-jobs.com