Servisní technik - Döbeln, Německo - Starke Jobs

Servisní technik – Döbeln, Německo

Práce v Německu s ubytováním zdarma – Servisní technik – Döbeln, Německo

V saském Döbeln asi 45 km od Drážďan sídlí rodinná společnost, která již 70 let vyrábí a opravuje elektrické stroje a komponenty pro motory a generátory v nejvyšší kvalitě. Do svého týmu aktuálně hledá uchazeče na pozici servisní technik pro údržbu větrných generátorů všech typů. Ty je potřeba udržovat po celém Německu, součástí práce servisního technika je tedy také cestování po celém Německu zpravidla od pondělí do čtvrtka. Vzhledem k větší vzdálenosti od hranic nabízíme ubytování zdarma.

Náplň práce:

  • Údržba a servis generátorů větrných turbín
  • Výměna ložisek, kluzných kroužků a součástí generátoru
  • Měření vibrací na generátorech
  • Seřízení a měření převodovky generátoru
  • Vyrovnání strojních sestav

Požadujeme:

  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Vzdělání jako elektrotechnik, mechatronik, zámečník nebo podobné
  • Němčina alespoň na úrovni B1
  • Velkou výhodou je angličtina aspoň na úrovni A2
  • Ochota cestovat za zakázkami po celém Německu, zpravidla od pondělí do čtvrtka

Nabízíme:

  • Práci v Německu na německou smlouvu a na dobu neurčitou
  • Nástupní mzdu od 15,50 € / hod. + příplatky za směny
  • Fahrgeld ve výši 5 € za den
  • Cestovní náhrady ve výši 24 € týdně
  • Ubytování zdarma!

Tato nabídka práce v Německu s ubytováním zdarma je určena mužům i ženám. Pokud Vás tato nabídka práce na pozici servisní technik pro údržbu větrných generátorů zaujala, kontaktujte personální agenturu Starke Jobs v Aue na e-mailu aue@starke-jobs.com. Na e-mail zašlete, prosím, Váš strukturovaný životopis s uvedením kontaktu na Vás. Nevíte, jak napsat životopis? Nebo se Vám s ním nechce trávit příliš mnoho času? Zkuste si vytvořit životopis online přímo na našem webu.

Nabídka práce v Německu s ubytováním zdarma

Dojíždět za prací do Německa se stává čím dál tím populárnější. Tisíce Čechů z příhraničních oblastí pendlují denně mezi Českou republikou a Německem. Co je k tomu vede? Bezesporu jsou to mnohem vyšší platy – německá minimální mzda už skoro dohání českou průměrnou. Nejinak tomu je i v roce 2024. Jaké změny se pro zaměstnance v Německu chystají? Přečíst si o nich můžete zde.

K práci v Německu navíc nepotřebujete žádná víza a nastoupit můžete klidně hned! Stačí si jen zvolit správného zaměstnavatele – proč si vybrat personální agenturu v Německu? V mnoha ohledech vám můžeme prostřednictvím našeho blogu na začátku vašeho startu v Německu dost pomoci. Jak vypadá pracovní doba v Německu a na jaké přestávky v práci v Německu máte nárok? Co všechno musíte zařídit při nástupu do práce v Německu anebo naopak při návratu do Česka? Přečíst si můžete také o tom, jak jsou v Německu právně řešeny práce na částečný úvazek, Minijob nebo Midijob a na co všechny máte a nemáte nárok. U nás toho ale najdete mnohem víc! S blogem Starke Jobs se v Německu určitě neztratíte.

Informace o pobočce
  • Celkem nabídek v Německu 72
  • Adresa Alfred-Brodauf-Straße 5, 08280 Aue, Deutschland
  • Telefon 00420603142799
  • E-mail aue@starke-jobs.com

Kontaktujte nás

Zanechat komentář