Práce v gastronomii - Kuchař - Schönheide, Německo - Německo

Práce v gastronomii – Kuchař – Schönheide, Německo

Do slévárny v saském Schönheide přijeme kuchaře do podnikové jídelny. Od pondělí do pátku budete připravovat čerstvé snídaně a obědy pro asi 50 zaměstnanců, víkendy volné. Kuchař také odpovídá za stav skladových zásob v kuchyni, jejich správné skladování, čerstvost a potřebné množství. Schönheide se nachází asi 55 km od Karlových Varů, tato nabídka je tak určená na denní dojíždění.

Náplň práce:

  • Každodenní příprava snídaní a obědů pro cca 50 strávníků
  • Zajištění plynulého chodu kuchyně, udržování kuchyně v čistotě, dodržování hygienických předpisů
  • Objednávka surovin, kontrola dodávek, zboží a zásob
  • Jako kuchař ručíte za zdravotní nezávadnost servírovaných jídel

Požadujeme:

  • Vzdělání jako kuchař – není ale podmínkou, důležité jsou hlavně zkušenosti
  • Pracovitost, smysl pro zodpovědnost
  • Samostatnost při práci, ale i schopnost být jen součástí týmu a nechat část práce na ostatních
  • Němčinu alespoň A2 – je nutné mít slovní zásobu potřebnou pro práci v kuchyni
  • Řidičský průkaz a vlastní auto na dojíždění

Nabízíme:

  • Německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou, německé sociální, zdravotní a důchodové pojištění
  • Pravidelnou pracovní dobu od pondělí do pátku, 06:00 – 14:45 (víkendy volné)
  • Kuchař má nárok na tarifní mzdu od 15 € /hod.
  • Fahrgeld
  • Zaměstnaneckou kartu benefitů

Tato nabídka práce v gastronomii je určena mužům i ženám. Pokud Vás tato nabídka na pozici kuchař zaujala, kontaktuje Tomáše Borla z personální agentury Starke Jobs v Aue na e-mailu aue@starke-jobs.com. Na e-mail zašlete, prosím, Váš strukturovaný životopis s uvedením kontaktu na Vás. Nevíte, jak napsat životopis? Nebo se Vám s ním nechce trávit příliš mnoho času? Zkuste si vytvořit životopis online přímo na našem webu.

Nabídka práce v Německu – Nejen práce v gastronomii

Dojíždět za prací do Německa se stává čím dál tím populárnější. Tisíce Čechů z příhraničních oblastí pendlují denně mezi Českou republikou a Německem. Co je k tomu vede? Bezesporu jsou to mnohem vyšší platy – německá minimální mzda už skoro dohání českou průměrnou. Nejinak tomu je i v roce 2024. Jaké změny se pro zaměstnance v Německu chystají? Přečíst si o nich můžete zde.

K práci v Německu navíc nepotřebujete žádná víza a nastoupit můžete klidně hned! Stačí si jen zvolit správného zaměstnavatele – proč si vybrat personální agenturu v Německu? V mnoha ohledech vám můžeme na začátku vašeho startu v Německu může dost pomoci. Přihlásíme vás k německým úřadům, postaráme se o to, abyste získali daňové ID či německé sociální a zdravotní pojištění. Víte, že v Německu výši daní z příjmu určuje mimo jiné i to, zda jste svobodní nebo žijete v manželství? Ani dva manželské páry ale nemusí platit daně podle jednoho výpočtu! Jak se v tom vyznat a jaké daňové třídy můžete jako pendler zvolit? Jak požádat o Kindergeld? A opravdu se v roce 2025 chystá jeho velká reforma? I tom píšeme na našem blogu.

Informace o pobočce
  • Celkem nabídek v Německu 72
  • Adresa Alfred-Brodauf-Straße 5, 08280 Aue, Deutschland
  • Telefon 00420603142799
  • E-mail aue@starke-jobs.com

Kontaktujte nás

Zanechat komentář